top of page

Tuzla Evliya Çelebi Mah. Satılık Ofis/Dükkan

Evliya Çelebi, Yenice Sk. no 25a, 34944 Tuzla/İstanbul, Türkiye

SATILIK

21,000,000 TL

Gayrimenkul Açıklaması

Tuzla'da Her Türlü Yatırıma Uygun Satılık Ofis/Mağaza


Ofisimiz İstanbul Tuzla’da prestijli lokasyonda yer almaktadır. Tuzla Kaymakamlığı, Emniyet Müdürlüğü, Belediye Başkanlığı, Devlet Hastanesi, E-5 Karayolu, 5 Yıldızlı lüx Otellere, Termal Otellere, Tersanelere, Kurumsal Marketlere ve tüm Toplu Ulaşım araçları Marmaray, Metro, İETT Otobüsleri ve dolmuşlara 5 Dakika yürüme mesafesindedir. Tuzla Viaport AVM’ye, Marina'ya, Sahile ve Sabiha Gökçen Havaalanına 10 dakika araç mesafesindedir.


Ofiste bütün duvarlar, tavanlar, zeminler, kapılar, çok amaçlı kullanılabilecek çok sayıda özel yapım dolaplar, dekorasyon detayları, özel ses ve ısı yalıtımlı en lüks malzemelerden imal edilmiştir.

Ofis en iyi ve yeni sistem teknolojik aletlerle, güvenlik sistemi, kamera sistemi, yangın sistemi, alarm sistemi, her oda girişi kapısına özel parmak izi ile giriş sistemi, aydınlatma ve iklimlendirme aygıtı, merkezi sistem soğutma ve ısıtma klima sistemi ile donatılmıştır.


Ofis kapalı ve açık alanları ile her türlü iş yatırımına uygun şekilde kullanılabilir. Bölgede gemicilik donanım ve proje ofisleri yer almakta olup mimarlık ofisi, emlak ofisi, galeri, müteahhit ofisi, diş kliniği, güzellik merkezi vb olarak kullanılabilir.


Ofis alanı 170 m² Net, 200 m² Brüttür

Ön tarafta 152 m²  ve yan tarafında 68 m²  bahçesi bulunmakta olup toplam 220 m²  peyzaj alanına sahiptir.


Bu portföyün satış ve pazarlamasında Keller Williams Karma yetkilidir. Detaylı bilgi ve randevu için lütfen arayınız.


Timuçin Kutar | +90 549 698 60 1014.10.2020 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanmış Taşınmaz Ticaretine İlişkin Yönetmelik gereği Gayrimenkul Danışmanlarının Yetki Belgesi sahibi olması ve Sözleşme kullanmaları zorunlu kılınmıştır. Bu nedenle gayrimenkul sunumları yer gösterme formu imzalatılarak yapılmaktadır.

Gayrimenkul Detayları

Gayrimenkul Tipi

Ofis/Dükkan

Yatak Odası

3

Salon

2

Banyo

1

Alanı

420 m²

Kat Sayısı

Giriş

Yapım Yılı

2021

Gayrimenkulün Konumu

Evliya Çelebi, Yenice Sk. no 25a, 34944 Tuzla/İstanbul, Türkiye

bottom of page