top of page

Balmumcu Satılık Bina

Balmumcu, Delalzade Sk. No:32, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

SATILIK

99,000,000 TL

Gayrimenkul Açıklaması

Balmumcu'da Mükemmel Konumda Satılık Bina


581,30 m2 arsa içerisinde toplam 4 kattan oluşan, 796 m2 kapalı kullanım ve 150 m2 peyzaj alanına sahip Konut ve Ticari Kullanımına Uygun Müstakil Bina.


2009 yılında binada güçlendirme ve tadilat yapılmış olup bütün elektrik ve su tesisatları sıfırdan yapılmış ve kaliteli iklimlendirme ortamı sağlanması için binada içeriden ve dışarıdan izolasyon uygulanmıştır.


Bina 3 ayrı fonksiyona bölünmüştür. Üst Kat, karşılama, resepsiyon ve toplantı odaları ile kullanılmaktadır. Ortada yer alan Dubleks Kat, yönetim katı ve çalışma alanları ile kullanılmaktadır. Alt Kat ise yine çalışma alanları, stüdyo ve depo alanları ile kullanılmaktadır. Her katın girişi bağımsız olarak sağlanmaktadır.

Nezih bir sokağın avantajlı konumunda yer alan binanın önünde 8 araçlık açık otopark imkanı bulunmaktadır.


Binada Öne Çıkanlar:

Sekreterya

Lobi

Çalışma Odaları

Toplantı Odaları

Yönetici Odası

Depo Alanları

Her katta Teras

Ayrı Binada Mutfak ve Yemek Salonu

Her katta WC

4.5 ton Su Deposu

150 kVA Jeneratör


Bu portföyün satış ve pazarlamasında Keller Williams Karma tek yetkilidir. Detaylı bilgi ve randevu için lütfen arayınız.

Timuçin Kutar | +90 549 698 60 10


14.10.2020 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanmış Taşınmaz Ticaretine İlişkin Yönetmelik gereği Gayrimenkul Danışmanlarının Yetki Belgesi sahibi olması ve Sözleşme kullanmaları zorunlu kılınmıştır. Bu nedenle gayrimenkul sunumları yer gösterme formu imzalatılarak yapılmaktadır.Building For Sale in Perfect Location in Balmumcu


Detached Building Suitable for Residential and Commercial Use, consisting of a total of 4 floors on a 581.30 m2 land, with 796 m2 indoor use and 150 m2 landscape area.


In 2009, the building was strengthened and renovated, all electrical and water installations were made from scratch, and insulation was applied inside and outside the building to provide a quality air-conditioning environment.


The building is divided into 3 separate functions. The Upper Floor is used with reception and meeting rooms. The Duplex Floor in the middle is used with the management floor and working areas. The lower floor is also used with working areas, studio and storage areas. The entrance to each floor is provided independently.

Located in an advantageous location on a decent street, there is an open parking lot for 8 vehicles in front of the building.


Highlights in the Building:

Secretariat

Lobby

Study Rooms

Meeting Rooms

Executive Room

Warehouse Areas

Terrace on each floor

Kitchen and Dining Hall in Separate Building

WC on each floor

4.5 tons Water Tank

150 kVA Generator


Keller Williams Karma is the sole authority in the sales and marketing of this portfolio. Please call for detailed information and appointment.

Timucin Kutar | +90 549 698 60 10


Pursuant to the Regulation on Real Estate Trade published in the Official Gazette on 14.10.2020, Real Estate Consultants are required to have a Certificate of Authority and use a Contract. For this reason, real estate presentations are made by signing the place indication form.


Gayrimenkul Detayları

Gayrimenkul Tipi

Müstakil Bina

Yatak Odası

10

Salon

3

Banyo

4

Alanı

790 m2

Kat Sayısı

4

Yapım Yılı

2009

Gayrimenkulün Konumu

Balmumcu, Delalzade Sk. No:32, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

bottom of page